o nas

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy tymi z Was, którzy wymagają od siebie i od życia więcej.

strefaslubow.com
Nie zadowalamy się bylejakością, szarością i schematem. Chcemy żyć z pomysłem i pasją, pokonując stereotypy i ograniczenia. Chcemy też jak najpiękniej przeżywać przełomowe chwile naszego życia. Taką właśnie chwilą jest początek wspólnej drogi życia dwojga kochających się ludzi. Chcemy podpowiedzieć Wam jak sprawić, aby ten dzień był niepowtarzalny. Pomożemy Wam odkryć Waszą wyjątkowość, skłonimy do spojrzenia w głąb siebie przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w Waszym życiu, a potem, korzystając także z wielu Waszych pomysłów, podpowiemy jak w pięknym stylu rozpocząć nowe życie z tą jedyną osobą u boku.

 

Szczęśliwego życia w dobrym stylu i ze smakiem
życzy
Zespół Strefy Ślubów.com

 

Strefa Ślubów.com to portal ślubny dla ludzi nieprzeciętnych, którzy nie zadowalają się bylejakością, szarością i schematem, którzy żyją z pomysłem i pasją, i chcą jak najpiękniej przeżywać przełomowe momenty w swoim życiu.

logo 750
Taką właśnie chwilą jest początek wspólnej drogi życia dwojga kochających się ludzi. Chcemy podpowiedzieć Wam jak sprawić, aby ten dzień był niepowtarzalny. Pomożemy Wam odkryć Waszą wyjątkowość, skłonimy do spojrzenia w głąb siebie przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w Waszym życiu, a potem, korzystając także z wielu Waszych pomysłów, podpowiemy jak w pięknym stylu rozpocząć nowe życie z tą jedyną osobą u boku.
Strefa Ślubów.com to ekspercki portal ślubny współpracujący z najlepszymi fachowcami nie tylko z branży ślubnej.

Promocja dobrego stylu w dniu ślubu i nie tylko…
- Jak zorganizować ślub z klasą, który będzie wzorem dla innych?
- Jak stworzyć udane małżeństwo i w pięknym stylu iść razem przez życie?
- Jak wygladają związki i miłość znanych ludzi?
Zapraszamy do Strefy Ślubów.com

Produkty:

Ogólnopolski portal ślubno-małżeński – Strefa Ślubów.com – strefa dobrego stylu